U Šibalů - ubytování v soukromí

Aktuality
Tisk článku

Dovolená v létě 2016

Kam pojedeme na dovolenou v létě 2016? To je otázka, kterou si v těchto dnech pokládáme stále častěji. Prohlížíme prosluněné katalogy cestovních kanceláří nebo prohlížíme internetové stránky a sníme o letní dovolené. Vždyť dovolená je jedno z nejdůležitějších období roku, neboť při ní načerpáme ztracenou energii, získáme nové zážitky a poznáme něco nového. Je však vhodné se rozhodnout a co nejdříve si vybrat. Stále je z čeho vybírat a můžeme si pro sebe najít to, co nám bude nejvíce vyhovovat. Rezervace na letní dovolenou již jsou v plném proudu.

Dovolená v létě 2015Nabízíme vám pobyt pro vaši rodinu nebo setkání a odpočinek s vašimi přáteli na venkově. Máme pro vás připravené ubytování v apartmánu č. 2 i apartmánu č. 3 a ostatní je již na vás. Venkovská turistika a poznávání přírody mikroregionu Bechyňsko, kultura a kulturní akce, historie, která prošla okolím nebo jen tak lenošení. Můžete si užít výlety pěšky nebo na kole po okolí. Budete mít nové zážitky a budete se moci dostat do kontaktu se zajímavými místy, které mohou být pro vás nové, podivuhodné, lehce znepokojivé a po kterých vám nezůstanou jen snímky v albu, ale snad i něco více. Návštěva u nás ve vás možná i zanechá dlouhodobou vzpomínku.

Léto plné květů
Pod slunečníkem slunného léta, v zahradě plné nádherných květů,
se plní všechna přání vzletná a probouzí chuť dne za ranních rozbřesků.
Pod slunečníkem nežného léta v zahradě plné překrásných květů,
svá stébla slepá víra splétá a hraje všemi pocity a tisíci odlesků.

Dovolená v létě 2015Proč přijet v létě právě k nám?

  1. Dovolená v soukromí je vhodná pro nezávislé cestovatele, kteří chtějí mít nové intenzivní zážitky a to zejména z pěší turistiky, jízdy na kole nebo kontakt s vodou při sjíždějí řeky Lužnice nebo výlet lodí po Vltavě.
  2. Návštěva zajímavého místa ve vás může zanechat dlouhodobou pozitivní vzpomínku a zajímavých míst je v okolí mnoho.
  3. Léto je ideální období pěší turistiku i na procházky do lesů a pokud je počasí přívětivé je v okolních borových lesích plno borůvek, malin i hub a můžete si je nasbírat.
  4. U nás můžete využít klidné místo na pobyt, odpočinout si a načerpat sílu z přírody.

Dovolená v létě 2015Nevíte, kam se v létě vydat? Zajímavá místa v okolí můžete najít na našem rozcestí.

Máme pro vás připravenou cykloturistickou mapu Mikroregionu Bechyňsko 1:50 000.
Města, obce i zajímavá místa, značené turistické trasy i mnoho dalšího najdeme i na mapách, které vydává Klub českých turistů a to mapy číslo 71 a číslo 76. Tyto mapy vám můžeme zapůjčit.

V měsíci červenci a srpnu roku preferujeme týdenní pobyty od soboty do soboty, ale jsou možné i kratší pobyty. Budete mít k dispozici apartmán č. 2 nebo apartmán č. 3 a cena je stanovená dohodou za obsazená lůžka. Základní cena za obsazené lůžko za noc je od 300,- Kč / lůžko / noc.

Pokud máte zájem o využití naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když využijete naší nabídky a rezervujete si ubytování. Dovolená v létě 2012Přejeme vám šťastnou volbu.

Těšíme se na vás a nashledanou u nás U Šibalů

zpracovala Jana Šibalová, ubytování v soukromí U Šibalů

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
haskovcova-lhota.jpg 1889.1 Kb
Tisk článku
Tisk článku

Pozvánka na jarní víkendy

Už máte program na jarní víkendy? Je přece škoda zůstat jen doma a nepoznat krásu krajiny na jaře a probouzení přírody po zimním spánku. Můžete užít jarní odpočinek v přírodě, pěšky nebo na kole a poznat sílu a energii z krajiny. U nás je klidné místo na pobyt.

Přijeďte k nám a užijte si venkovskou turistiku jarní krajinou pěšky nebo na kole. Jaro je nádherné období v roce, má chladné a své podmanivé kouzlo, všechno pučí, roste i kvete. A slunce lechtá na nosíku svými paprsky, to je teprve zážitek. Přijeďte si užít jaro a jarní krajinu k nám, nadýchat se čistého vzduchu a cítit jeho podmanivou vůni.

Pozvánka na jarní víkendyJaro už je mezi námi
Vítej jaro, jaro krásné, naše ráno s tebou je úžasné,
navzájem se usmíváme, pohodu už zase máme.

Nevíte, kam se v jarním odbobí za proměnlivého počasí vydat? Pročtete si zajímavá místa na našem rozcestí. Po procházce se můžeme nechat zlákat pozvánkou do kosmetického studia, pozvánkou na relaxaci nebo můžeme navštívit kryté bazény v okolí.

Co máme rádi my? Kam na jaře rádi chodíme? My máme rádi procházky po loukách a v okolí lesů. Louky jsou plné květin a v okolí lesů najdeme květy trnky, bezu i šípku. Louky jsou pro nás místa klidu a pohody. Právě na loukách v okolí rozkvete plno květů pampelišky. Nasbírané a usušené bylinky nám v zimě připomenou hezké chvíle, co jsme strávili při jejich sbírání.

Máme pro vás 5 důvodů, proč přijet na jarní víkend k nám

  1. Můžete si u nás užít jarní probouzení krajiny po zimním spánku a být u toho. Poskytneme vám zázemí.
  2. Můžete poznat krásu jarní krajiny a okolních zajímavých míst. Nadýchat se čistého vzduchu a cítit jeho podmanivou vůni. Poskytneme vám tipy na výlety v okolních obcích.
  3. Jaro je svěží, nové, je více slunečního svitu a umí vykouzlit krajinu z pastelových barev. Začínají kvést i první léčivky. Poskytneme vám tipy na místa po okolí.
  4. Jaro je ideální roční období pro pěší turistiku a za doprovodu slunečních paprsků jsou výlety do přírody zážitek. Poskytneme vám tipy na zážitky.
  5. Můžete využít klidné místo na odpočinek a načerpat sílu z přírody. Poskytneme vám klidné místo na pobyt.

Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy

Máme pro vás připravenou cykloturistickou mapu Mikroregionu Bechyňsko 1:50 000. Města, obce i zajímavá místa, značené turistické trasy i mnoho dalšího najdeme i na mapách, které vydává Klub českých turistů a to mapy číslo 71 a číslo 76. Tyto mapy vám můžeme zapůjčit.

Naše nabídka ubytování pro vás, na jarní víkendy od 26. března 2016 do 19. června 2016, je za cenu od 300,- Kč / lůžko / noc. Máme pro vás připravené ubytování v apartmánu č. 2 i apartmánu č. 3. V jarním období je ještě nutná rezervace minimálně 3 dny předem, pro vytopení apartmánů.

Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy

Líbí se vám naše nabídka? Tak již neváhejte ... přece si nenecháte ujít příchod jara v krajině.

Těšíme se na vás a nashledanou u nás U Šibalů v Haškovcově Lhotě.

zpracovala Jana Šibalová, ubytování v soukromí U Šibalů

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
haskovcova-lhota.jpg 1889.1 Kb
Tisk článku