U Šibalů

Aktuality

Emma Srncová

Malířka a ilustrátorka

Nenecháme si ujít výstavu

Pozvánka Pozvánka

Těšíme se na shledanou U Šibalů.

Tisk článku

Dovolená v létě

Kam pojedeme na dovolenou v létě? To je otázka, kterou si v těchto dnech pokládáme stále častěji. Prohlížíme prosluněné katalogy cestovních kanceláří nebo prohlížíme internetové stránky a sníme o letní dovolené. Vždyť dovolená je jedno z nejdůležitějších období roku, neboť při ní načerpáme ztracenou energii, získáme nové zážitky a poznáme něco nového. Je však vhodné se rozhodnout a co nejdříve si vybrat. Stále je z čeho vybírat a můžeme si pro sebe najít to, co nám bude nejvíce vyhovovat. Rezervace na letní dovolenou již začínají.

Dovolená v létěNabízíme Vám pobyt pro rodinu nebo setkání a odpočinek s přáteli na venkově. Máme pro Vás připravený k pronájmu byt č. 2 a byt č. 3 a ostatní je již na Vás. Venkovská turistika a poznávání přírody mikroregionu Bechyňsko, kultura a kulturní akce, historie, která prošla okolím nebo jen tak lenošení. Můžete si užít výlety pěšky nebo na kole po okolí. Budete mít nové zážitky a budete se moci dostat do kontaktu se zajímavými místy, které mohou být pro Vás nové, podivuhodné, lehce znepokojivé a po kterých nezůstanou jen snímky v albu, ale snad i něco více. Návštěva u nás možná i zanechá dlouhodobou vzpomínku.

Léto plné květů
Pod slunečníkem slunného léta, v zahradě plné nádherných květů,
se plní všechna přání vzletná a probouzí chuť dne za ranních rozbřesků.
Pod slunečníkem nežného léta v zahradě plné překrásných květů,
svá stébla slepá víra splétá a hraje všemi pocity a tisíci odlesků.

Dovolená v létěProč přijet v létě právě k nám?

  1. Dovolená v pronájmu je vhodná pro nezávislé cestovatele, kteří chtějí mít nové intenzivní zážitky a to zejména z pěší turistiky, jízdy na kole nebo kontakt s vodou při sjíždějí řeky Lužnice nebo výlet lodí po Vltavě.
  2. Návštěva zajímavého místa ve vás může zanechat dlouhodobou pozitivní vzpomínku a zajímavých míst je v okolí mnoho.
  3. Léto je ideální období pěší turistiku i na procházky do lesů a pokud je počasí přívětivé je v okolních borových lesích plno borůvek, malin i hub a můžete si je nasbírat.
  4. U nás můžete využít klidné místo na pobyt, odpočinout si a načerpat sílu z přírody.

Dovolená v létěNevíte, kam se v létě vydat? Neznáte Haškovcovu Lhotu ani její okolí? Můžete začít na našem rozcestí.

Máme pro vás připravenou cykloturistickou mapu Mikroregionu Bechyňsko 1:50 000.
Města, obce i zajímavá místa, značené turistické trasy i mnoho dalšího najdeme i na mapách, které vydává Klub českých turistů a to mapy číslo 71 a číslo 76. Tyto mapy vám můžeme zapůjčit.

Pokud máte zájem o využití naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když využijete naší nabídky a rezervujete si pobyt. Budete mít k dispozici byt č. 2 nebo byt č. 3 a cena je stanovená dohodou za obsazená lůžka. Základní cena za obsazené lůžko za noc je od 300,- Kč / lůžko / noc.

Dovolená v létěPřejeme Vám šťastnou volbu. Těšíme se U Šibalů

zpracovala Jana Šibalová

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
haskovcova-lhota.jpg 1889.1 Kb
Tisk článku
Tisk článku

Kalendář akcí

Město Bechyně připravilo kalendář akcí roku 2017. Co myslíte? Bude se Vám něco líbit?

Kalendář akcí Kalendář akcí

Múžete si zajistit pobyt u nás. Na klidném místě nedaleko města Bechyně. Máme pro Vás připravený k pronájmu byt č. 2 a byt č. 3.

Na shledanou u nás v Haškovcově Lhotě. Těšíme se na Vás. U Šibalů

zpracovala Jana Šibalová

Tisk článku