U Šibalů

Pomáháme
Cesta s úsměvem

Cesta za úsměvem je protkána poznáním, zkušenostmi, souzněním a pochopením. Žádná cesta není snadná, žádná cesta není bez překážek a ta za úsměvem také ne. Je však stejně krásná a jedinečná, plná zážitků i hodných lidí, jako každá jiná. Je to cesta s úsměvem, se šťastným úsměvem. Vydejme se společně na zajímavou cestu krůček po krůčku, na cestu a pomůžeme tím nejen těm, kdo pomoc právě potřebují, ale pomůžeme i sobě.


Dar

Darování je vlastně něco jako zákon akce a reakce. Darujeme a darování nás učiní šťastnějšími. Tím, že budeme šťastnějšími, se nám zlepší náš zdravotní stav. Tím, že se nám zlepší zdravotní stav, budeme mít více síly a odvahy. Tím, že budeme mít dost síly a odvahy, budeme snadněji řešit úkoly, které nám život přináší. Pro každého z nás je darování přínosem a třeba právě nyní je vhodná příležitost k obdarování.


Život je zajímavý

Život je zajímavý se vším, co přináší. Život nám nabízí možnost uskutečnit si svůj sen. Moudří lidé říkají, že nikdy není pozdě. Každý z nás se může postavit na pomyslnou startovní čáru toho, co nikdy nedělal a může začít. Nikdy není pozdě začít plnit si svůj sen. Nikdy není pozdě začít pomáhat.