Voda pomáhá

Voda je nejlepší pomocník pro naši skvělou psychickou i fyzickou kondici. Dovolená, odpočinek a voda patří neodmyslitelně k sobě. Voda, která nás zbavuje stresu a napětí. Voda, ta zázračná tekutina, bez které není život. Voda je už od nepaměti velmi oblíbená pro odpočinek a láká nás ke koupelím, k lenošení nebo k plavání.

Plavání je jedna z našich nejvíce prospěšných fyzických aktivit. Plavat můžeme od útlého dětství až do pozdního věku. Plavání má na nás pozitivní vliv a zklidňuje náš duševní stav.Voda pomáhá

Vodoléčba neboli hydroterapie je relaxace vhodná pro každý den. Vodoléčba je koupel, kterou si dopřejeme v klidu a v pohodě. S rostoucím zájmem o zdravý způsob života a přirozenou ochranu zdraví se lidé začali více zajímat o doplňující postupy léčení. Vodoléčba je právě jedním z nejvíce dostupných doplňujících prostředků k upevnění léčby. Vodoléčba léčí člověka a hlavně posiluje obranyschopnost organismu. Vodoléčbou je možné najít rovnováhu a dosáhnout tak harmonie fyzických, mentálních, emocionálních i duchovních sil.

Voda pomáhá Voda pomáhá Voda pomáhá Voda pomáhá

Náš obyčejný, přitom jedinečný, venkovní zastřešený bazén je vhodný ke koupání od jara do podzimu bez ohledu na venkovní počasí. Je vhodný pro celou rodinu a pro vstup do bazénu slouží pohodlné schody umístěné v rohu bazénu. Bazén má mírně slanou vodu. Umístěný protiproud je tu jako náš pomocník pro intenzivnější plavání. Bazén nám dává možnost zastavit se, zaplavat si nebo ji jen tak dopřát koupel.

Rodinný bazén je umístěný na zahradě a je k dispozici pro nás majitele a pro hosty. Není to veřejné koupaliště a koupání je na vlastní nebezpečí. U bazénu je zpevněná plocha pro odpočinek, která je částečně chráněná kamennou zdí. Na zpevněné ploše je stůl a čtyři židle a dvě lehátka. Na zdi je namalovaný mořský svět. Je zde umístěna solární sprcha pro osprchování. Bazén je v provozu od začátku května do konce září. Díky zastřešení je teplota vody v bazénu vyšší a koupání je možné si užít i za chladnějšího počasí.

Voda pomáháRáno pro správný start do nového dne. Večer pro uklidnění, odpočinek a klidný spánek.

Těšíme se na shledanou. U Šibalů