U Šibalů

Aktuality
Tisk článku

Dovolená v létě

Kam pojedeme na dovolenou v létě? To je otázka, kterou si v těchto dnech pokládáme stále častěji. Prohlížíme prosluněné katalogy cestovních kanceláří nebo prohlížíme internetové stránky a sníme o letní dovolené. Vždyť dovolená je jedno z nejdůležitějších období roku, neboť při ní načerpáme ztracenou energii, získáme nové zážitky a poznáme něco nového. Je však vhodné se rozhodnout a co nejdříve si vybrat. Stále je z čeho vybírat a můžeme si pro sebe najít to, co nám bude nejvíce vyhovovat. Rezervace na letní dovolenou jsou v plném produ.

Dovolená v létěNabízíme Vám pobyt pro rodinu nebo setkání a odpočinek s přáteli na venkově. Máme pro Vás připravený k pronájmu byt č. 2 a byt č. 3 a ostatní je již na Vás. Venkovská turistika a poznávání přírody mikroregionu Bechyňsko, kultura a kulturní akce, historie, která prošla okolím nebo jen tak lenošení. Můžete si užít výlety pěšky nebo na kole po okolí. Budete mít nové zážitky a budete se moci dostat do kontaktu se zajímavými místy, které mohou být pro Vás nové, podivuhodné, lehce znepokojivé a po kterých nezůstanou jen snímky v albu, ale snad i něco více. Návštěva u nás možná i zanechá dlouhodobou vzpomínku.

Léto plné květů
Pod slunečníkem slunného léta, v zahradě plné nádherných květů,
se plní všechna přání vzletná a probouzí chuť dne za ranních rozbřesků.
Pod slunečníkem nežného léta v zahradě plné překrásných květů,
svá stébla slepá víra splétá a hraje všemi pocity a tisíci odlesků.

Dovolená v létěProč přijet v létě právě k nám?

  1. Dovolená v pronájmu je vhodná pro nezávislé cestovatele, kteří chtějí mít nové intenzivní zážitky a to zejména z pěší turistiky, jízdy na kole nebo kontakt s vodou při sjíždějí řeky Lužnice nebo výlet lodí po Vltavě.
  2. Návštěva zajímavého místa ve vás může zanechat dlouhodobou pozitivní vzpomínku a zajímavých míst je v okolí mnoho.
  3. Léto je ideální období pěší turistiku i na procházky do lesů a pokud je počasí přívětivé je v okolních borových lesích plno borůvek, malin i hub a můžete si je nasbírat.
  4. U nás můžete využít klidné místo na pobyt, odpočinout si a načerpat sílu z přírody.

Dovolená v létěNevíte, kam se v létě vydat? Neznáte Haškovcovu Lhotu ani její okolí? Můžete začít na našem rozcestí.

Máme pro vás připravenou cykloturistickou mapu Mikroregionu Bechyňsko 1:50 000.
Města, obce i zajímavá místa, značené turistické trasy i mnoho dalšího najdeme i na mapách, které vydává Klub českých turistů a to mapy číslo 71 a číslo 76. Tyto mapy vám můžeme zapůjčit.

Pokud máte zájem o využití naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když využijete naší nabídky a rezervujete si pobyt. Budete mít k dispozici byt č. 2 nebo byt č. 3 i něco navíc. Cena  je stanovená dohodou za obsazená lůžka. 

Dovolená v létěPřejeme Vám šťastnou volbu. Těšíme se U Šibalů

zpracovala Jana Šibalová

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
haskovcova-lhota.jpg 1889.1 Kb
Tisk článku