U Šibalů

Aktuality
Tisk článku

Dovolená v létě

Kam pojedeme na dovolenou v létě? To je otázka, kterou si v těchto dnech pokládáme stále častěji. Prohlížíme prosluněné katalogy cestovních kanceláří nebo prohlížíme internetové stránky a sníme o letní dovolené. Vždyť dovolená je jedno z nejdůležitějších období roku, neboť při ní načerpáme ztracenou energii, získáme nové zážitky a poznáme něco nového. Je však vhodné se rozhodnout a co nejdříve si vybrat. Stále je z čeho vybírat a můžeme si pro sebe najít to, co nám bude nejvíce vyhovovat. Rezervace na letní dovolenou jsou v plném produ.

Dovolená v létěNabízíme Vám pobyt pro rodinu nebo setkání a odpočinek s přáteli na venkově. Máme pro Vás připravený k pronájmu byt č. 2 a byt č. 3 a ostatní je již na Vás. Venkovská turistika a poznávání přírody mikroregionu Bechyňsko, kultura a kulturní akce, historie, která prošla okolím nebo jen tak lenošení. Můžete si užít výlety pěšky nebo na kole po okolí. Budete mít nové zážitky a budete se moci dostat do kontaktu se zajímavými místy, které mohou být pro Vás nové, podivuhodné, lehce znepokojivé a po kterých nezůstanou jen snímky v albu, ale snad i něco více. Návštěva u nás možná i zanechá dlouhodobou vzpomínku.

Léto plné květů
Pod slunečníkem slunného léta, v zahradě plné nádherných květů,
se plní všechna přání vzletná a probouzí chuť dne za ranních rozbřesků.
Pod slunečníkem nežného léta v zahradě plné překrásných květů,
svá stébla slepá víra splétá a hraje všemi pocity a tisíci odlesků.

Dovolená v létěProč přijet v létě právě k nám?

  1. Dovolená v pronájmu je vhodná pro nezávislé cestovatele, kteří chtějí mít nové intenzivní zážitky a to zejména z pěší turistiky, jízdy na kole nebo kontakt s vodou při sjíždějí řeky Lužnice nebo výlet lodí po Vltavě.
  2. Návštěva zajímavého místa ve vás může zanechat dlouhodobou pozitivní vzpomínku a zajímavých míst je v okolí mnoho.
  3. Léto je ideální období pěší turistiku i na procházky do lesů a pokud je počasí přívětivé je v okolních borových lesích plno borůvek, malin i hub a můžete si je nasbírat.
  4. U nás můžete využít klidné místo na pobyt, odpočinout si a načerpat sílu z přírody.

Dovolená v létěNevíte, kam se v létě vydat? Neznáte Haškovcovu Lhotu ani její okolí? Můžete začít na našem rozcestí.

Máme pro vás připravenou cykloturistickou mapu Mikroregionu Bechyňsko 1:50 000.
Města, obce i zajímavá místa, značené turistické trasy i mnoho dalšího najdeme i na mapách, které vydává Klub českých turistů a to mapy číslo 71 a číslo 76. Tyto mapy vám můžeme zapůjčit.

Pokud máte zájem o využití naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když využijete naší nabídky a rezervujete si pobyt. Budete mít k dispozici byt č. 2 nebo byt č. 3 i něco navíc. Cena  je stanovená dohodou za obsazená lůžka. 

Dovolená v létěPřejeme Vám šťastnou volbu. Těšíme se U Šibalů

zpracovala Jana Šibalová

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
haskovcova-lhota.jpg 1889.1 Kb
Tisk článku
Tisk článku

Jaro

Jaro je jedno ze čtyř ročních období. Vyznačuje se začátkem vegetativní aktivity rostlin a zvýšením aktivity živočichů. Dny se prodlužují a otepluje se. Astronomické jaro začíná jarní rovnodenností kolem 20. března a končí letním slunovratem kolem 21. června. Jaro je období probouzení přírody po jarním spánku a sílícího slunce. Přijeďte si užít jaro a jarní krajinu k nám, nadýchat se čistého vzduchu a cítit jeho podmanivou vůni. U nás je klidné místo na pobyt.

Už máte program na jarní dny? Je přece škoda zůstat jen doma a nepoznat krásu krajiny na jaře. Můžete užít jarní odpočinek v přírodě, pěšky nebo na kole a poznat sílu a energii z krajiny. Přijeďte k nám a užijte si venkovskou turistiku jarní krajinou pěšky nebo na kole. Jaro je nádherné období v roce, má chladné a své podmanivé kouzlo, všechno pučí, roste i kvete. A slunce lechtá na nosíku svými paprsky, to je teprve zážitek.

Pozvánka na jarní víkendyJaro už je mezi námi
Vítej jaro, jaro krásné, naše ráno s tebou je úžasné,
navzájem se usmíváme, pohodu už zase máme.

Nevíte, kam se v jarním období za proměnlivého počasí vydat? Pročtete si zajímavá místa na našem rozcestí. Po procházce se můžeme nechat zlákat pozvánkou do kosmetického studia, pozvánkou na relaxaci nebo můžeme navštívit kryté bazény v okolí.

Co máme rádi my? Kam na jaře rádi chodíme? My máme rádi procházky po loukách a v okolí lesů. Louky jsou plné květin a v okolí lesů najdeme květy trnky, bezu i šípku. Louky jsou pro nás místa klidu a pohody. Právě na loukách v okolí rozkvete plno květů pampelišky. Nasbírané a usušené bylinky nám v zimě připomenou hezké chvíle, co jsme strávili při jejich sbírání.

Máme pro vás 5 důvodů, proč přijet na jarní víkend k nám

  1. Můžete si u nás užít jarní probouzení krajiny po zimním spánku a být u toho. Poskytneme vám zázemí.
  2. Můžete poznat krásu jarní krajiny a okolních zajímavých míst. Nadýchat se čistého vzduchu a cítit jeho podmanivou vůni. Poskytneme vám tipy na výlety v okolních obcích.
  3. Jaro je svěží, nové, je více slunečního svitu a umí vykouzlit krajinu z pastelových barev. Začínají kvést i první léčivky. Poskytneme vám tipy na místa po okolí.
  4. Jaro je ideální roční období pro pěší turistiku a za doprovodu slunečních paprsků jsou výlety do přírody zážitek. Poskytneme vám tipy na zážitky.
  5. Můžete využít klidné místo na odpočinek a načerpat sílu z přírody. Poskytneme vám klidné místo na pobyt.

Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy

Máme pro vás připravenou cykloturistickou mapu Mikroregionu Bechyňsko 1:50 000. Města, obce i zajímavá místa, značené turistické trasy i mnoho dalšího najdeme i na mapách, které vydává Klub českých turistů a to mapy číslo 71 a číslo 76. Tyto mapy vám můžeme zapůjčit.

Máme pro Vás připravený k nájmu byt č. 2 a byt č. 3. Chtěli byste pobyt u nás darovat? Můžeme Vám vystavit Dárkový poukaz.

Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy

Už máte program na jarní čas? Líbí se Vám naše nabídka? Nezůstávejte jen doma a pojďte s námi poznat jarní krásu krajiny. Můžete si užít jarní odpočinek, jarní dovolenou, najít sílu a energii. Většinou i v jarním období je nutná rezervace minimálně 3 dny předem, pro vytopení bytů.  

Na shledanou u nás v Haškovcově Lhotě. Těšíme se na Vás. U Šibalů

zpracovala Jana Šibalová

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
haskovcova-lhota.jpg 1889.1 Kb
Tisk článku
Tisk článku

Kalendář akcí

Město Bechyně připravilo kalendář akcí roku 2018. Co myslíte? Bude se Vám něco líbit?

Kalendář akcí

Můžete si zajistit pobyt u nás, na klidném místě nedaleko města Bechyně.

Máme pro Vás připravený k pronájmu byt č. 2 a byt č. 3. Na shledanou U Šibalů v Haškovcově Lhotě.
Těšíme se na Vás.

zpracovala Jana Šibalová

Tisk článku