Aktuality
Tisk článku

Jaro

Jaro je jedno ze čtyř ročních období. Vyznačuje se začátkem vegetativní aktivity rostlin a zvýšením aktivity živočichů. Dny se prodlužují a otepluje se. Astronomické jaro začíná jarní rovnodenností kolem 20. března a končí letním slunovratem kolem 21. června. Jaro je období probouzení přírody po jarním spánku a sílícího slunce. Přijeďte si užít jaro a jarní krajinu k nám, nadýchat se čistého vzduchu a cítit jeho podmanivou vůni. Najděte si klidné místo na pobyt.

Už máte program na jarní dny? Je přece škoda zůstat jen doma a nepoznat krásu krajiny na jaře. Můžete užít jarní odpočinek v přírodě, pěšky nebo na kole a poznat sílu a energii z krajiny. Užijte si venkovskou turistiku jarní krajinou pěšky nebo na kole. Jaro je nádherné období v roce, má chladné a své podmanivé kouzlo, všechno pučí, roste i kvete. A slunce lechtá na nosíku svými paprsky, to je teprve zážitek.

Pozvánka na jarní víkendyJaro už je mezi námi
Vítej jaro, jaro krásné, naše ráno s tebou je úžasné,
navzájem se usmíváme, pohodu už zase máme.

Nevíte, kam se v jarním období za proměnlivého počasí vydat? Pročtete si zajímavá místa na našem rozcestí.

Co máme rádi my? Kam na jaře rádi chodíme? My máme rádi procházky po loukách a v okolí lesů. Louky jsou plné květin a v okolí lesů najdeme květy trnky, bezu i šípku. Louky jsou pro nás místa klidu a pohody. Právě na loukách v okolí rozkvete plno květů pampelišky. Nasbírané a usušené bylinky nám v zimě připomenou hezké chvíle, co jsme strávili při jejich sbírání.

Máme pro vás 5 důvodů, proč přijet na jarní víkend k nám

  1. Můžete si u nás užít jarní probouzení krajiny po zimním spánku a být u toho. Poskytneme Vm zázemí.
  2. Můžete poznat krásu jarní krajiny a okolních zajímavých míst. Nadýchat se čistého vzduchu a cítit jeho podmanivou vůni. Vyrazit na výlety v okolních obcích.
  3. Jaro je svěží, nové, je více slunečního svitu a umí vykouzlit krajinu z pastelových barev. Začínají kvést i první léčivky. Poznat  místa po okolí.
  4. Jaro je ideální roční období pro pěší turistiku a za doprovodu slunečních paprsků jsou výlety do přírody zážitek. Zážitek?
  5. Můžete využít klidné místo na odpočinek a načerpat sílu z přírody, pobytem na klidném místě.

Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy

Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy Pozvánka na jarní víkendy

Už máte program na jarní čas? Líbí se Vám naše nabídka? Nezůstávejte jen doma a pojďte s námi poznat jarní krásu krajiny. Můžete si užít jarní odpočinek, jarní dovolenou, najít sílu a energii. V jarním období je nutná rezervace minimálně 3 dny předem, pro vytopení prostor.  

Na shledanou u nás v Haškovcově Lhotě. Těšíme se na Vás. U Šibalů

zpracovala Jana Šibalová

Tisk článku