Tipy na zážitky
Botanická zahrada

Výlet pro milovníky rostlin z našeho domu vlakem nebo autem do města Tábor a tip na procházku po botanické zahradě. Botanická zahrada vám nabídne prohlídku políček, skleníků i procházku arboretem.


Keramika

Keramika nás v Bechyni provází na každém kroku. Bechyně byla, je a bude město velmi úzce spojené s keramikou. Zveme vás na výlet do města Bechyně za keramikou nedaleko našeho domu.


Louka na zahradě

Louka plná lučních květin je nádherná. V přírodě jí často již nenajdeme, ale na naší zahradě každým rokem vykvétá plno lučních květin. Pás zahrady zůstává neposečený a v květnu a v červnu se luční květy ukážou v celé své kráse. Můžeme vám nabídnout pobyt v našem domě a nabídnout možnost podívat se sami, jak jsou luční květy nádherné.


Po řece Lužnici

Láká vás výlet na lodi nebo na raftu? Chcete si prožít zážitek, který nabízí vodácká turistika? Řeka Lužnice je tu právě pro vás. Je vhodná pro všechny milovníky vodácké turistiky, milovníky nádherné přírody a je vhodná jak pro začátečníky, tak pro ostřílené vodáky. Výlet po vodě si můžete užít spolu se zázemím, které vám u nás nabízíme.


Po řece Vltavě

Láká vás výlet na lodi? Chcete si prožít zážitek, který nabízí vyhlídková plavba po řece? Řeka Vltava je tu právě pro vás. Je vhodná pro všechny milovníky lodí, milovníky nádherné přírody i romantiky a je vhodná pro všechny věkové kategorie, kde každý si může přijít na své. Vyhlídkovou plavbu a krásný výlet po řece Vltavě je další ze zážitků, který si můžete užít nedaleko našeho domu.


Pozvánka do kosmetického studia

Náš tip na odpočinek spolu s ubytováním u nás v klidném prostředí a využití služeb kosmetického studia, které vede členka Asociace vizážistů a stylistů České republiky. Můžete potěšit tělo i duši a dopřát si svůj osobní růst.


Pozvánka na léčení nebo relaxaci

Náš tip na odpočinek spolu s pobytem u nás v klidném prostředí a využití procedur, které nabízejí blízké lázně. Můžete pohladit tělo i duši.


Venkovská turistika

Největší a nejlepší ze všech zážitků v sobě obsahuje venkovská turistika. Je to cesta hledání a nacházení, cesta úlevy a odpočinku, je to vaše vlastní cesta pro nalezení klidu a pohody a jsme rádi, že vám můžeme v našem domě umožnit prožít si sami to co všechno může venkovská turistika nabídnout.