Tipy na výlet
Jsme součástí mikroregionu Bechyňsko

Jaro, léto, podzim, zima. V každém ročním období se můžete přijet podívat k nám a je toho tu spoustu k vidění. Těšíme se na vás v našem domě U Šibalů v Haškovcově Lhotě.


Naše tipy na výlety

Laskavé, milé, klidné a tolik obdivované Jižní Čechy lákají každoročně k návštěvě nadšené turisty. Jižní Čechy nám nabídnou mnoho zajímavých měst s jejich historií i současností. Lákají nás na známé i méně známé zámky, hrady a zříceniny k poznání historie. Ukáží nám technické památky nejrůznějšího druhu. Nabízejí nám nádherné přírodní scenérie včetně romantických zákoutí k pěším výletům i výletům na kolech. Ukáží nám pohled na půvabnou krajinu z ptačí perspektivy z rozhleden. Pozvou nás do slatinných lázní za odpočinkem. Nabídnou nám prohlídku botanické zahrady i zoologické zahrady. Nechají nás zahrát golf na upravených golfových hřištích. Jižní Čechy nám mohou nabídnout a dát mnoho.


Toulava

Toulava je turistická oblast na půli cesty mezi Prahou a Šumavou. Rozprostírá se od Sedlčan po Soběslav, od Milevska po Mladou Vožici a v širokém okolí města Tábor, které je jejím centrem. Malebná jihočeská vesnička Haškovcova Lhota je součástí Toulavy a rozprostírá se na jejím jihozápadním okraji. Toulky po Toulavě mohou započít pobytem v našem domě U Šibalů.


Virtuální prohlídka Bechyně

Pozvánka na zcela jinou prohlídku města Bechyně. Můžete objevit mnoho nových zajímavých míst v Bechyni i jejím okolí, které by vás mohly nadchnout a přilákat k návštěvě spolu s pobytem u nás U Šibalů v Haškovcově Lhotě.