U Šibalů

Informace
Co dalšího nabízíme

Vše, co by jste ještě mohli vědět o našem pronájmu. Základní popis a další informace o našem pronájmu a odpovědi na nejčastější dotazy našich klietů.


Knihovnička

Čtu, čteš, čteme ... Dovolená, to je období klidu a odpočinku. Dovolenou si spojujeme s knihou. Zřídili jsme tu pro vás, v našem pronájmu, malou knihovničku. Knihovnička nabízí několik knih pro děti i dospělé. Můžete si je v době dovolené zapůjčit a přečíst. Možná vás některá z knih zaujme a bude se vám líbit.


Kompost na zahradě

Kompostování je přirozené. Zapadá totiž do koloběhu života. Vzniku a zániku. Na zahradě vyroste rostlinka, která si vezme z půdy živiny. Když se vyčerpá a zvadne, přidáte ji do kompostu. Tam se rozloží a kompost živiny vrátí zase zpátky do půdy. A tak to jde stále dokola.


Sauna

Domácí sauna U Šibalů je multifunkční prostor, kde je možné využít finskou saunu, parní saunu a sprchu. A nejen to, je možné spustit masážní trysky nebo využít tropický déšť. Zapnout světla a zkusit světelnou terapii nebo poslechnout si rádio. Prostor je určen pro jednu osobu.


Saunování

Laikovi se saunování může zdát jako složitý rituál se spoustou pravidel, které je potřeba dodržet. Saunování skutečně rituál je. Není tak složitý, ale naopak velmi příjemný. Pojďte se podívat na to, jak si saunování užít na maximum!


Saunování o trochu více

Finská sauna je nejčastěji rozpálena na 70 až 90 stupňů Celsia, v parní komoře je okolo 55 stupňů, ale téměř 100% vlhkost. U nás je možné zvolit finskou saunu a parní saunu. To, který typ saunování vám bude nejvíc vyhovovat, vyzkoušejte na vlastní kůži.


Spánek

Spánek hraje důležitou úlohu v životě člověka. Spánek nám zabere zhruba jednu třetinu života, proto i u nás se pečlivě staráme o postele, matrace, přikrývky a polštáře. Věnujeme péči všemu, co se spánkem souvisí.


Symboly

Po příjezdu k nám Vás jako první uvítá symbol čtyřlístku. Uvidíte ho na štítech našich budov. Na zdech i na střechách jsou slunce. Malá, velká, jednobarevná i hýřící všemi barvami. Jsou tu sluneční hodiny i hodiny s paprsky zakončené lesklým broušeným sklem. Symboly slunce a čtyřlístku Vás budou provázet téměř na každém kroku.


Voda pomáhá

Voda je nejlepší pomocník pro naši skvělou psychickou i fyzickou kondici. Dovolená, odpočinek a voda patří neodmyslitelně k sobě. Voda, která nás zbavuje stresu a napětí. Voda, ta zázračná tekutina, bez které není život. Voda je už od nepaměti velmi oblíbená pro odpočinek a láká nás ke koupelím, k lenošení nebo k plavání.