Informace
Tisk článku

Knihovnička

Čtu, čteš, čteme ... Dovolená, to je období klidu a odpočinku. Dovolenou si spojujeme s knihou. Zřídili jsme tu pro vás, v našem pronájmu, malou knihovničku. Knihovnička nabízí několik knih pro děti i dospělé. Můžete si je v době dovolené zapůjčit a přečíst. Možná vás některá z knih zaujme a bude se vám líbit.

Proč čteme?
Každý máme jiné důvody. Někdo hledá vzdělání, jiný hledá kontakt se světem, slova spojující se světem tajemna, dalšího čtení baví jen tak. Všichni máme rádi příběhy. Příběhy lidí nebo zvířat a jejich osudy. Příběhy mají svou moc a své kouzlo. Celý náš život tvoří příběhy.

Co nám knihy nabízí?
Kniha nás naučí být empatická a posune nás na naší cestě o kousek dále. Příběh v knize nás může inspirovat, může nám odpovědět na naše otázky. Může našemu životu nastavit zrcadlo. Kniha nám pomůže pochopit, že život je krásný, protože jsou v něm vždy starosti i radosti. Prostřednictvím příběhu napsaném v knize můžeme najít odpovědi na naše otázky.

Co v knihách hledáme?
Klid odpočinek a vnitřní pohodu. Čtení pro nás zajímavých knih nás zklidňuje a naplňuje. Čtením uvolňujeme napětí našeho života.

Co číst?
Cokoliv, co nás bude těšit a bavit. Cokoliv, co nás bude naplňovat.

Chcete si půjčit knihu? Máte zájem vybrat si knihu z naší knihovničky? Neváhejte, přijďte za námi a domluvíme se. 

Těšíme se na shledanou. U Šibalů

Tisk článku