Informace
Tisk článku

Sauna

Domácí sauna U Šibalů je multifunkční prostor, kde je možné využít finskou saunu, parní saunu a sprchu. A nejen to, je možné spustit masážní trysky nebo využít tropický déšť. Zapnout světla a zkusit světelnou terapii nebo poslechnout si rádio. Prostor je určen pro jednu osobu.

Domácí sauna U Šibalů to je sauna, sprcha a odpočinek.

  • Finská sauna – elektrická kamínka, nastavitelná teplota a čas; hodiny; přesýpací hodiny; teploměr a vlhkoměr; vědro s naběračkou
  • Parní sauna – vyvíječ páry je v boxu u sprchy; dotykovým displejem lze zapnout a vypnout
  • Sprcha – klasická sprcha s hlavicí; tropický déšť – horní jemná sprcha; masážní trysky

Pro odpočinek máme připraveno posezení s výhledem do zahrady. Krbová kamna a podlahové topení zajišťují tepelnou pohodu a zvyšují příjemný požitek. Světla a aroma lampa podporují světelnou pohodu a přispívají k relaxaci a uvolnění. Po pobytu v sauně byste se měli cítit uvolněně, odpočatí fyzicky i psychicky. Tělo na teplo reaguje zvýšenou produkcí obranných látek, které se v těle udrží další týden, ale i záplavou endorfinů, které se postarají o dobrou náladu.

Není sauna jako sauna. Chtěli byste zkusit posadit se na dřevěnou lavici a nechat po sobě stékat pot, se kterým odcházejí i starosti a stres? Láká vás vyzkoušet saunu, zabalit se bílého prostěradla? Připravili jsme pro Vás příručku, díky které si pobyt v sauně užijete.

POZOR
Pobyt v naší domácí sauně je na Vaše vlastní nebezpečí. Pobyt v sauně ani v páře není vhodný pro lidi s vysokým krevním tlakem, astmatiky nebo pro kardiaky. Pobyt v sauně není vhodný pro nachlazené nebo jinak oslabené nemocné osoby.

K dispozici budete mít celý prostor (1. NP – domácí sauna, posezení, WC a 2.NP - knihovna, kuchyňka, posezení). Zapůjčíme Vám z apoplatek prostěradlo, osušku nebo i župan. Saunovací rituál si pak můžete dopřát kdykoliv během dne a v naprostém soukromí. 

Láká vás vyzkoušet naší domácí saunu? Připravili jsme pro vás další články o saunování a saunování o trocu více? Nadchnul Vás popis saunování? Můžete využít naší domácí saunu. Přejeme Vám jen samé příjemné chvíle při saunování v naší Domácí sauně.

Těšíme se na shledanou. U Šibalů

Tisk článku