Informace
Tisk článku

Co dalšího nabízíme

Vše, co by jste ještě mohli vědět o našem pronájmu. Základní popis a další informace o našem pronájmu a odpovědi na nejčastější dotazy našich klietů.

Co by vás mohlo zajímat?
Od roku 1996, kdy jsme se přestěhovali do vesnického stavení č.p. 21 v obci Haškovcova Lhota se snažíme stále pracovat na stavebních úpravách objektů, aby zůstaly zachovány a byly i v současnosti využity a nechátraly. Stávající objekty přizpůsobujeme novému využití tak, abychom jsme co nejvíce zachovali charakter vesnické zástavby s ohledem na ochranu životního prostředí.

Co dalšího nabízíme?Co uvidíte při příjezdu?
Rodinná dům je v současné době tvořena třemi budovami, které ohraničují uzavřený dvůr. Hlavní stavbou je rodinný dům. První budova je se 2 samostatnými byty, kterou užíváme k trvalému bydlení  byt č. 1 a k pronájmu je určen byt č. 2. Vedlejší stavbou je budova s jedním bytem k pronájmu výměnek č. 3 a skladem. Dvůr uzavírá budova stodoly. Za stodolou se rozprostírá zahrada, kterou je možno využívat hosty po dohodě.

Jak a od kdy poskytujeme pronájem?
Provozujeme pronájem rodinného domu. Pronajímáme samostatné části domu, což jsou jednotlivé byty. V květnu roku 2003 byl uveden do provozu výměnek č. 3 a v květnu roku 2011 byl dokončen byt č. 2.

Co dalšího nabízíme?Co zde můžete očekávat?
Klid a pohodu. Jihočeskou krajinu, kterou tvoří pole, louky a lesy, čisté řeky, potoky a rybníky plné ryb a dokonce i raků a čistý vzduch. Večer při jasném počasí oblohu plnou hvězd. Soukromí je chráněno uzavřeným dvorem.

Co nabízíme?
Venkovskou turistiku, jeden z největších a nejlepších zážitků v dnešní uspěchané době. Je to cesta hledání a nacházení, cesta úlevy a odpočinku, je to vaše vlastní cesta pro nalezení klidu a pohody a jsme rádi, že vám můžeme umožnit prožít sami to, co všechno může venkovská turistika nabídnout.

Co dalšího nabízíme?Co u nás nenajdete?
Nenabízíme agroturistiku. Nenabízíme luxus. Nečekejte u nás nejmodernější techniku. Již nechováme žádná domácí zvířata, nemáme slepice ani králíky.

Koho jste mohli potkat a koho určitě uvidíte na dvoře?
Byl tu s námi náš pejsek jménem Mazlík. Byl to náš hodný kamarád a mnozí z našich hostů si ho také oblíbili. Byl tu s námi od našich začátků až do 16.6.2012.  Bez pejska jsme si nedovedli život na vesnici představit a tak jsme si pořídili fenku křížence od mámy labradorského retrívra. Naše fenka se jmenuje Katty a je tu s námi. Prosíme nehladit, nekontaktovat. Naše Kattynka má špatnou zkušenost s jinou fenkou, která jí posousala a je již trochu nedůvěřivá k lidem.

Co neovlivníme?
Hluk! Nejsme schopni ovlivnit hluk, se kterým se na vesnici můžete setkat, například ze sekaček při sekání trávy, případně hluk motorové pily při řezání dřeva, hluk traktoru či kombajnu, které pracují na blízkých polích, dále nejsme schopni ovlivnit hluk z provozovny dřevovýroby, která se nachází nedaleko a nebo ze stavební činnosti ze sousedních staveb.

Co ještě dodat?
V ceně pronájmu není obsaženo pojištění. Pobyt je na vlastní nebezpečí. Za úrazy, poškození i zničení majetku (odpovědnost za škody způsobené na zdraví a majetku třetí osobě), za odcizení zavazadel po dobu pobytu, stejně jako za škody způsobené přírodními živly či katastrofami a za škody s těmito událostmi spojené nezodpovídáme. Doporučujeme před pobytem uzavřít vhodné cestovní pojištění nebo připojištění.

Co nás těší?
Jsme rádi, že jsme opravili náš rodinný dům. Prarodiče tu byli spokojení a my jsme zvolili obtížnější život na vesnici před městským životem.

Rádi se setkáváme s našimi novými hosty a rádi si opět povídáme i těmi, co se k nám stále vrací. Je pro nás příjemné pročíst knihu přání a stížností i připomenout si naše hosty pohledem na obrázky, které pro nás nakreslili.

Těšíme se na shledanou. U Šibalů

Tisk článku