Tipy na zážitky
Tisk článku

Venkovská turistika

Největší a nejlepší ze všech zážitků v sobě obsahuje venkovská turistika. Je to cesta hledání a nacházení, cesta úlevy a odpočinku, je to vaše vlastní cesta pro nalezení klidu a pohody a jsme rádi, že vám můžeme v našem domě umožnit prožít si sami to co všechno může venkovská turistika nabídnout.

Venkovská turistika nám umožňuje cestovat do relativně nedotčených území, je založená na poznávání přírodního bohatství, na zážitky a pro potěšení z přírody a měla by přispívat k zachování a ochraně přírodního bohatství. Venkovská turistika je dostupná a vy můžete být alespoň na chvíli v kontaktu s přírodou, objevovat její krásy a nedotčená zákoutí a užívat si přírodního bohatství jižních Čech.

Venkovská turistikaJe vhodná pro nezávislé cestovatele, kteří chtějí mít nové intenzivní zážitky a to zejména z pěší turistiky, jízdy na kole případně jízdy na koni v okolních stájích nebo kontakt s vodou při sjíždějí řeky Lužnice. Cestování vám umožní dostat se do kontaktu se zajímavými místy, které mohou být pro vás nové, podivuhodné, lehce znepokojivé a po kterých nezůstanou jen snímky v albu, ale snad i něco více. Návštěva zajímavého místa vám může zanechat dlouhodobou pozitivní vzpomínku.

Pro umocnění zážitků z venkovské turistiky vám nabízíme pronájem u nás přímo na vesnici v obci Haškovcova Lhota.

K venkovské turistice neodmyslitelně patří louky. Louky plné lučních květin jsou nádherné. V přírodě jí často již nenajdeme, ale na naší zahradě každým rokem vykvétá plno lučních květin. Pás zahrady zůstává neposečený a v květnu a v červnu se luční květy ukážou v celé své kráse. Na naší zahradě najdeme jedno z míst, kde je část zahrady ponechána neposekaná v souladu s přírodními cykly a na této části každoročně vykvete velký záhon plný travin, lučních květů a bylinek.

Venkovská turistika Venkovská turistika Venkovská turistika Venkovská turistika

Nabízíme vám pronájem ve dvou samostatných bytech a to byt č. 2 a výměnek č. 3. Venkovský dům jsme přizpůsobili novým potřebám. Trvale zde bydlíme a snažíme se pečovat o dům, zahradu i o klid a pohodu našich klientů. Postavte se spolu s námi na rozcestí a vydejte se na obhlídku našich webových stránek. Připravili jsme pro vás a nadále budeme doplňovat tipy na výlety, tipy na zážitky. Jsou to naše doporučení, budeme rádi, když vám pomohou v hledání vašeho vlastního programu a usnadní vám orientaci v dnešním složitém světě.

Přejeme Vám, abyste u nás našli klid, pohodu, odpočinek a možná i něco více. Budeme rádi, když využijete našeho pronájmu. Těšíme se na Vás. Na shledanou U Šibalů.

zpracovala Jana Šibalová

Tisk článku