Okolí
Tisk článku

Koupání nejen v létě

Pokud je zima moc dlouhá a slunce je schované někde za mraky, když je jaro chladné a nepřívětivé, když je léto moc studené a nebo zase některé dny až moc horké a podzim prší a fouká studený vítr. Tak to nám moc energie zrovna nepřidá. Všichni jsme někdy vyčerpaní a unavení a potřebujeme získat novou sílu. Potřebujeme na chvíli utéci od každodenních starostí, zbavit se stresu a odpočinout si.

Vodoléčba neboli hydroterapie. Už jste o ní určitě slyšeli. S rostoucím zájmem o zdravý způsob života a přirozenou ochranu zdraví se lidé začali více zajímat o doplňující postupy léčení. Vodoléčba léčí člověka a hlavně posiluje obranyschopnost organizmu. Vodoléčbou je možné najít rovnováhu a dosáhnout tak harmonie fyzických, mentálních, emocionálních i duchovních sil.

Bechyně - venkovní letní koupaliště

Koupání nejen v létě - letní koupaliště v BechyniV areálu stadionu je venkovní koupaliště s bazénem o délce 25 m s malou skluzavkou, dětským bazénem a brouzdalištěm pro děti s vodním hříbkem. Voda je ohřívaná solárními kolektory. Koupaliště je v provozu v letní sezóně.

Tábor - krytý a venkovní bazén

V blízkosti nádrže Jordán je umístěný krytý bazén s 25 m bazénem a dětským bazénem, párou a relaxačním centrem a venkovní bazén s tobogánem a dalšími vodními atrakcemi. Krytý bazén je celoročně v provozu a venkovní je otevřen v letní sezóně.

Třeboň - lázně Aurora

Koupání nejen v létě - vstup do areálu lázní Třeboň U lázní Aurora je wellnesscentrum s bazénovým komplexem s mírně slanou vodou.

Koupání nejen v létě - lázeňský kratý bazén v TřeboniNajdete zde krytý plavecký 25 m bazén, dětské brouzdaliště, vodní svět s divokou řekou, perličkovou masážní lavicí, stěnovou hydromasáží, chrličem, vodním hřibem, 40 m dlouhým tobogánem a s Whirlpooly pro 6 a 12 osob a také je tu parní kabina pro relaxaci a uvolnění stresu.

Wellnesscentrum a bazénový komplex jsou v provozu po celý rok.

Máme pro vás připravený k pronájmu byt č. 2 a výměnek č. 3. V zimním období je nutná rezervace minimálně 3 dny předem, pro vytopení bytů. Naše nabídka pronájmu pro Vás je za cenu od 300,- Kč / lůžko / noc.

Přejeme Vám hodně zážitků. Těšíme se na Vás. Na shledanou U Šibalů.

zpracovala Jana Šibalová

Tisk článku