Tipy na zážitky
Tisk článku

Louka na zahradě

Louka plná lučních květin je nádherná. V přírodě jí často již nenajdeme, ale na naší zahradě každým rokem vykvétá plno lučních květin. Pás zahrady zůstává neposečený a v květnu a v červnu se luční květy ukážou v celé své kráse. Můžeme vám nabídnout pobyt v našem domě a nabídnout možnost podívat se sami, jak jsou luční květy nádherné.

Luční květy jsou jednoduché, krásné. Náš luční porost je přirozený a tím, že není ošetřován chemicky a není hnojen. Je ekologický. Louku tvoří traviny a květy. Najdeme tu léčivé rostliny. Je mnoho travin například psineček, lipnice, jílek, bojínek, psárka. Je i mnoho lučních květů a patří mezi ně například květy kopretiny, zvonků, pampelišky, hvozdíku, sedmikrásky, řebříčku, jetele, mateřídoušky, kohoutku nebo vlčího máku.

Louka na zahradě Louka na zahradě Louka na zahradě Louka na zahradě

Venkovská turistika nám umožňuje cestovat do relativně nedotčených území, je založená na poznávání přírodního bohatství, na zážitky a pro potěšení z přírody a měla by přispívat k zachování a ochraně přírodního bohatství. Venkovská turistika je dostupná a vy můžete být alespoň na chvíli v kontaktu s přírodou, objevovat její krásy a nedotčená zákoutí a užívat si přírodního bohatství. Na naší zahradě najdeme jedno z míst, kde je část zahrady ponechána neposekaná v souladu s přírodními cykly a na této části každoročně vykvete velký záhon plný travin, lučních květů a bylinek.

Louka na zahradě Louka na zahradě Louka na zahradě Louka na zahradě Louka na zahradě

Nabízíme vám pronájem ve dvou samostatných bytech a to byt č. 2 a výměnek č. 3. Venkovský dům jsme přizpůsobili novým potřebám. Trvale zde bydlíme a snažíme se pečovat o dům, zahradu i o klid a pohodu našich klientů. Na našich webových stránkách jsme pro vás připravili a nadále budeme připravovat tipy na výlety, tipy na zážitky. Jsou to naše vlastní doporučení, budeme rádi, když vám pomohou v hledání vašeho vlastního programu a usnadní vám orientaci v dnešním složitém světě.

Přejeme Vám, abyste u nás našli klid, pohodu, odpočinek a snad i něco více. Budeme rádi, když využijete našeho pronájmu. Těšíme se na Vás. Na shledanou U Šibalů.

zpracovala Jana Šibalová

Tisk článku