Tipy na zážitky
Tisk článku

Pozvánka do kosmetického studia

Náš tip na odpočinek spolu s ubytováním u nás v klidném prostředí a využití služeb kosmetického studia, které vede členka Asociace vizážistů a stylistů České republiky. Můžete potěšit tělo i duši a dopřát si svůj osobní růst.

Potřebujete na chvíli utéci od každodenních starostí a odpočinout si? Jste vyčerpaní a unavení a potřebujeme získat novou sílu? Co zkusit návštěvu kosmetického studia Lenka Daňová spolu s ubytováním v soukromí U Šibalů?  Profesionální služby kosmetického studia spolu s ubytováním v klidném prostředí je to správné rozhodnutí.

Pozvánka di kosmetického studiaLenka je profesionální kosmetička a vizážistka. Je vystudovaná zdravotní sestra. Více jak 20 let provozuje svoje kosmetické studio. Vzdělání si neustále prohlubuje a doplňuje. Získala prestižní certifikát vizážista a stylista a je členkou Asociace vizážistů a stylistů ČR. Má certifikáty například na líčení, barevnou typologii, make-up pro nevěstu, foto make-up, permanemtní make-up. Více informací najdete na stránkách Lenčina kosmetického studia.

Náš pronájem se nachází v obci Haškovcova Lhota 4 km od Bechyně. Nabízíme dva samostatné byty, kde můžete objevit klid, pohodu a zázemí pro váš odpočinek a pro váš osobní růst.  Byt č. 2 a výměnek č. 3 budou připraveny pro váš odpočinek a na našem rozcestí si můžete najít výlety po okolí, ale i popis mnohých dalších zajímavých míst.

Těšíme se na Vás. Na shledanou U Šibalů.

zpracovala Jana Šibalová

Tisk článku