Tipy na zážitky
Tisk článku

Pozvánka na léčení nebo relaxaci

Náš tip na odpočinek spolu s pobytem u nás v klidném prostředí a využití procedur, které nabízejí blízké lázně. Můžete pohladit tělo i duši.

Pozvánka na léčení nebo relaxaciPokud je zima moc dlouhá a slunce je schované někde za mraky, když je jaro chladné a nepřívětivé, když je léto moc studené a nebo zase některé dny až moc horké a podzim prší a fouká studený vítr. Tak to nám moc energie zrovna nepřidá. Všichni jsme někdy vyčerpaní a unavení a potřebujeme získat novou sílu. Potřebujeme na chvíli utéci od každodenních starostí a odpočinout si. 

Co zkusit lázně a vše co nabízejí spolu s pobytem v našem domě.Pozvánka na léčení nebo relaxaci

Lázně v Bechyni nabízejí lázeňské pobyty pro všechny. Můžeme si vybrat léčení, relaxaci nebo wellness. Velká nabídka obsahuje slatinné, perličkové a přísadové koupele, slatinné, medové i čokoládové zábaly, podvodní, klasické, relaxační, antistresové i aromatické masáže, Hot Stones - lávové kameny, fyzioterapie, mechanoterapie, elektroléčba, parafin, suché uhličité koupele, plynové injekce, ruční i přístrojová lymfodrenáž, plavání a léčebný tělocvik v bazénu, skupinový i individuální léčebný tělocvik, aquaaerobik, finská a parní sauna, solárium, akupunktura.

Lázně Bechyně nám také nabízejí možnost individuálního výběru nejenom v léčbě, relaxaci nebo welness, ale také výběru, zda si zvolíme místo k pobytu a stravování podle svého. Pokud nám to vyhovuje, umožní nám docházet na procedury aniž bychom museli využívat dalších jejich služeb. Jsou lidé, kteří mají rádi soukromí a svou individuální stravu. 

Pozvánka na léčení nebo relaxaciVíce informací najdete na webových stránkách Lázní Bechyně.

Pro potěšení můžeme v Bechyni zajít i na ošetření pleti do kosmetického studia.

Náš dům se nachází v obci Haškovcova Lhota 4 km od Bechyně. Nabízíme Vám pronájem, kde můžete objevit klid, pohodu a zázemí pro léčbu i pro Váš odpočinek. Byt č. 2 a výměnek č. 3 budou připraveny a na našem rozcestí si můžete najít další výlety po okolí, ale i popis mnohých dalších zajímavých míst.

Těšíme se na Vás. Na shledanou U Šibalů.

zpracovala Jana Šibalová

Tisk článku