U Šibalů

Pronájem
Tisk článku

Co nabízíme

Vše, co by jste měli vědět o našem pronájmu. Základní popis bytů a informace o našem pronájmu a o tom, jak to u nás je zavedeno a co můžete od pronájmu očekávat.

Co nabízíme?Základní informace

Nabízíme vám pronájem dvou samostatných částí rodinného domu a to byt č. 2 a byt č. 3 v rekreační oblasti Jižních Čech v blízkosti města Bechyně, řeky Lužnice, v obci Haškovcova Lhota o celkové kapacitě 12 lůžek. Máme k dispozici dvě dětské postýlky.

Pronájem je nazývaný na našich stránkách i jako ubytování v soukromí. Jedná se však pouze o pronájem v souladu s § 2201 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Rodinný dům má zpracován průkaz energetické náročnosti budovy.

Byty mají samostatný vstup a kapacita každého z nich je 6 lůžek. Můžeme podle potřeby přidat dvě dětské postýlky a jednu dětskou sedačku. V bytech se nekouří. Po celou dobu pronájmu neposkytujeme žádné služby.
Vybavení bytů
voda
– v celém rodinném domě je kvalitní pitná voda z veřejného vodovodu a má parametry kojenecké vody
teplá voda – v bytech je zajištěna tekoucí teplá voda, je omezena kapacitou boileru, boiler nahřívá 8 hodin denně
vytápění  bytů - je zajištěno akumulačními kamny a krbovými kamny na dřevo, dřevo je k dispozici
připojení na internet – je nainstalováno WIFI připojení, dosah připojení je po celém rodinném domě a na dvoře
ložní povlečení - ložnice jsou vybaveny příslušným počtem polštářů a prošívaných dek podle počtu lůžek, včetně ložního povlečení
hygienické potřeby – koupelna je vybavena ručníky, WC je vybaveno toaletním papírem
mycí prostředky a potřeby - kuchyně je vybavena základními mycími prostředky na mytí nádobí a utěrkami, sociální zařízení je vybaveno základními prostředky na úklid a  na mytí podlahy a najdete zde i kbelík a mop

Po celou dobu pronájmu se nedoplňují mycí prostředky ani toaletní papír a neprovádí se úklid, ručníky, utěrky nebo ložní povlečení je možno vyměnit na požádání. Neposkytují se žádné služby.

 

Informace - V každém bytu visí na zdi nástěnka s aktuálními informacemi a své místo tu má i košík s upoutávkami na zajímavá místa a s propagačními letáky. Pro pohodové chvíle tu najdete základní stolní hry nebo knihy.

Co nabízíme?Dvůr - Dvůr je společný pro nás majitele i pro nájemce. Bydlíme trvale v bytu č. 1 a naši nájemci bydlí v bytě č. 2 a bytě č.3. Ve dvoře je možno zaparkovat za sebou 3 osobní automobily a venku je parkoviště pro 2 osobní automobily. Ve dvoře je pro všechny k dispozici venkovní částečně kryté posezení se zahradním grilem.

Venkovní posezení – částečně zastřešená pergola chrání před prudkým letním sluncem a před mírným letním deštěm, pod ní jsou umístěny dvě lavice a stůl, v těsné blízkosti je zahradní krb na grilování.

Co nabízíme?Čas nástupu k podnájmu – nástup do bytu v den příjezdu je od 14:00 hodin do 18:00 hodin, odevzdání bytu v den odjezdu je do 10:00 hodin, pokud není předem dohodnuta jiná doba, na vaše přání vás nebo vaše zavazadla můžeme odvézt z Bechyně od vlaku nebo od autobusu.

Vše, co by jste ještě mohli chtít vědět o našem pronájmu najdete v článku co dalšího nabízíme. Dočtete se nejen informace o našem pronájmu, ale i odpovědi na nejčastější dotazy našich nájemců.

Těšíme se na Vás. U Šibalů

Tisk článku